[satır]

[sütun yayılma = “6” yayılma __sm = “12”]

Su Tasarruflu Spreyler

Devrim niteliğindeki MP Rotator, su tasarrufu sağlayan çoklu atış yörüngeli, döner akışlı benzersiz bir dağıtım sistemine sahiptir. MP Rotator’ları peyzaj alanlarının üzerine suyu “spreylemek” yerine sabit hızda birden fazla su akışı sağlar. Bu daha yavaş uygulama hızı toprağın hafifçe ıslanmasını sağlayarak sulama alanı boyunca eşit bir dağıtım sunlarken % 30 Su tasarrufu ile sizi bekliyor.

[/col]

Online Wifi Mobil Sulama Yazılımları 

Apple ve Android telefonlarınızdan online olarak tüm vanalarınızı açıp kapatabilirsiniz, online olarak radar sistemi ile hava durumunu kontrol ederek yağmur yağması,güneş açması gibi durumlarda gereksiz sulamaların önüne geçerek ciddi derece su tasarrufu sağlayarak yeni nesil akıllı sulama sistemlerimiz hakkında bilgi alayı unutmayınız.

[/sütun]

[/row]

[sıra]

[sütun yayılma = “6” yayılma __sm = “12”]

Örnek Sulama Projesi

Konut ve işletmelerinizde doğru ve işlevsel sulama projeleriniz için en önemli noktador.Otomatik sulama sistemlerinde peyzaj mimarlığı projelerinin sorunsuz, kullanışlı ve sürdürülebilir şekilde hayata geçmesine özen gösteriyoruz.


Otomatik Sulama Bakım Hizmeti

Otomatik  sulama sistemlerinde zamanla bakıma ihtiyaç duymaktadır, bu gibi durumlarda uzman bahçıvan ve teknik ekibimizden destek alabilir, sorunsuz bir şekilde otomasyon ve sulama sistemlerini arızalarınızı kısa bir sürede giderebilmekteyiz.

[/sütun]

[/sıra]

[/ux_slider]


[boşluk yüksekliği = “58 piksel”]

Summary